Zakupy / Zamówienia

Meble biurowe

Zamówienie mebli biurowych stół z krzesłami

W naszym asortymencie znajdziesz używane meble biurowe. Oferowane przez nas meble pochodzą z krajowych powierzchni biurowych. Skupujemy je od firm na terenie całego kraju, które już tych mebli nie potrzebują.

Kupione od innych firm meble magazynujemy i przygotowujemy do dalszej sprzedaży. Meble są weryfikowane pod kątem technicznym i wizualnym. Następnie możesz je od nas kupić – w dowolnej ilości i czasie.

Dokładamy wszelkich starań by w możliwie najbardziej rzetelny sposób zaprezentować każdy element. Dlatego w karcie każdego produktu w naszym katalogu znajdziesz: dokumentację fotograficzną, wymiary, kolorystykę, parametry techniczne, opis z uwagami dotyczącymi stanu i ewentualnych wad, informacje o dostępnej ilości sztuk. Dostępność egzemplarzy konkretnego modelu jest wartością przybliżoną. Ze względu na stale prowadzoną sprzedaż stacjonarną i na serwisach aukcyjnych ilości rzeczywiste mogą nieznacznie odbiegać od podanych w opisie. Pracownicy naszego biura obsługi służą pomocą w doborze odpowiednich elementów.

Jak złożyć zamówienie / kupić

Asortyment mebli aktualnie dostępnych w sprzedaży znajdziesz na naszej stronie www – katalog mebli jest na bieżąco aktualizowany.

biurko Kinnarps z szafkami

Zamów osobiście

Magazyn mebli

Możesz obejrzeć meble osobiście po wcześniejszym umówieniu się. Wszystkie meble z naszej oferty zobaczysz w naszym magazynie centralnym w Poznaniu. Magazyny Kruger Global znajdują się na terenie Parku Przemysłowego BUMA przy ulicy Romana Maya 1 .W celu oględzin na magazynie prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny – magazyn pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 -15:30. Istnieje konieczność awizowania przyjazdu / oględzin.
Pamiętaj że ze względu na konieczność magazynowania elementów nie wszystkie meble zobaczysz złożone – recepcje, biurka lub większe elementy można zobaczyć w częściach i składamy je tylko na wyraźne życzenie klienta.

Zamów meble online

Możesz również zamówić meble on-line za pośrednictwem formularzy dostepnych na naszej stronie internetowej lub składając zamówienie za pośrednictwem poczty email na adres: bok@krugerglobal.pl

Jeżeli zamawiasz meble bez oględzin nasi pracownicy poprowadzą Cię przez cały proces zakupowy od doboru odpowiednich mebli po kwestie związane z realizacją zamówienia.

Kupując u nas masz pewność że nie wybieramy mebli losowo, każdorazowo selekcjonujemy dla Ciebie najlepsze egzemplarze z dostępnych w naszym magazynie ( na życzenie możesz otrzymać od Nas zdjęcia przed zakupem / dostawą).
Proces weryfikacji oraz odpowiedniego przygotowania mebli do wysyłki jest czasochłonny. Staramy się by możliwie szybko przedstawić Ci ofertę oraz skompletować zamówienie – informację o czasie realizacji otrzymasz kontaktując się z naszym biurem obsługi klienta.

Uwaga – przy opcji składania zamówień przez email nie prowadzimy rezerwacji mebli. Otrzymanie informacji o dostępności wybranych elementów nie jest równoznaczne z rezerwacją.

Jeśli potrzebujesz pomocy, zadzwoń pod numer 730 025 009 / 730 025 070 lub napisz do nas na bok@krugerglobal.pl – Z przyjemnością Ci pomożemy!

Platformy zakupowe

Jeżeli wolisz dokonywać zakupów na platformach zakupowych, sprawdzić historię naszych transakcji i zadowolenie innych kupujących to zapraszamy na nasze konta na portalach zewnętrznych:

ALLEGRO

OLX