Przechowaj meble

Nie masz gdzie przechować mebli ze swojej firmy? Nie musisz wynajmować całego magazynu! Skorzystaj z naszej oferty przechowywania i magazynowania elementów wyposażenia dla firm.

magazynowanie

Przechowalnie mebli – jak to działa?

Likwidacja firmy, remont biura, restukturyzacja przedsiębiorstwa generują potrzebę odpowiedniego zarządzania majątkiem firmy. Przechowalnia mebli jest elastycznym rozwiązaniem pozwalającym na bieżąco gospodarować środkami trwałymi firmy. Jeżeli poszukujesz miejsca żeby zmagazynować wyposażenie swojego biura lub sklepu to nasza oferta jest dla Ciebie.

Magazynowanie mebli – korzyści

W przeciwieństwie do magazynów typu self storage gdzie wynajmujesz indywidualną przestrzeń oraz ofert magazynowania miejsc paletowych nasza oferta jest elastyczna. Płacisz za miejsce jakie zajmują na naszym magazynie Twoje meble – w każdej chwili możesz zwiększyć lub zmniejszyć ilość przechowywanych elementów.

Usługi dodatkowe

Specjalizujemy się w obrocie meblami biurowymi – wiemy jak demontować i magazynować meble żeby unikać ewentualnych uszkodzeń. Posiadając odpowiednią wiedzę i doświadczenie możemy zaproponować opcjonalne usługi dodatkowe z których możesz skorzystać:

Demontaż i odbiór mebli

Za dodatkową opłatą nasi pracownicy zdemontują i usuną meble ze wskazanej powierzchni. Pracujemy na terenie całego kraju, dlatego możesz nam zlecić likwidację wielu lokalizacji lub jednego biura. Zdemontowane meble zostaną przetransportowane do wskazanej przez Ciebie lokalizacji lub bezpośrednio na jeden z naszych magazynów w celu ich przechowania.

Inwentarzyacja i wycena mebli

Nie masz czasu na przeprowadzenie inwentaryzacji swoich mebli? Zrobimy to za Ciebie. Przeprowadzimy inwentaryzację, sporządzimy dokumentację fotograficzną a w razie potrzeby pomożemy Ci wycenić wartość mebli. Pomozemy też oddzielić meble sprawne – rekomendowane do dalszego użytkowania / odsprzedaży , od mebli zużytych nadających się do utylizacji.

Relokacja mebli lub ich odsprzedaż

W każdej chwili możesz zmienić plany dotyczące Twoich mebli. Przechowywane na naszym magazynie meble mogą czekać do chwili aż będą znowu potrzebne w Twojej firmie. Jeżeli meble okażą się zbędne możesz podjąć decyzję o ich odsprzedaży. Dzięki prowadzonej przez nas działalności możemy zaproponować Ci pomoc w odsprzedaży mebli – możesz zdecydować się na oferowaną przez nas usługę pośrednictwa w sprzedaży mebli lub jednorazową operacją sprzedaży wszystkich mebli na podstawie oferowanego przez nas skupu mebli biurowych.

Więcej o naszej usłudze pośrednictwa sprzedaży mebli lub skupie mebli przeczytasz tu >>