Opcje dostawy

Opcje dostawy

opcje dostawy mebli

Kupując meble biurowe używane z naszej oferty możesz wybrać opcję dostawy lub odebrać meble osobiście

Dostawa kurierem

Paczka

DOSTAWA MEBLI W PACZKACH

od 25 pln brutto
Cena za małą paczkę.
Wysyłka małych elementów i akcesoriów. Opcja rekomendowana dla dekoracji , elementów montażowych.

od 45 pln brutto
Cena za paczkę do 31,5 kg standard.
Wysyłka małych mebli i akcesoriów meblowych których suma boków nie przekracza 240 cm. Opcja rekomendowana dla kontenerków, blend, koszy i mniejszych mebli.

od 65 pln brutto
Cena za paczkę do 31,5 kg gabaryt – niestandard.
Wysyłka dla foteli i krzeseł biurowych.

WYSYLKA PALETA

DOSTAWA MEBLI NA PALECIE

od 245 pln brutto
Cena za paletę EURO – dostawa na terenie całego kraju bez opcji wniesienia.
Limit wagowy palety do 400 kg.

Wysyłka rekomendowana dla biurek, szaf, większej ilości kontenerów, stołów konferencyjnych których największy element nie przekracza 165 cm długości lub szerokości.

*Wysyłka kurierem w paczce obejmuje ubezpieczenie, doręczenie przesyłki pod drzwi, możliwość przekierowania paczki oraz opcję śledzenia przesyłki.

*Wysyłka kurierem na palecie obejmuje ubezpieczenie oraz opcję śledzenia przesyłki. Dostawa pod wskazany adres budynku – kurier rozładowuje paletę na poziomie 0. Brak opcji wniesienia.

Średni czas dostawy dla wysyłek kurierskich to 5-7 dni roboczych ( licząc od dnia zaksięgowania wpłaty). W zależności od wybranych elementów jedno zamówienie z dostawą kurierską może zostać podzielone na 2 lub więcej paczek lub palet ( podane powyżej ceny dotyczą jednej paczki).

*Czas realizacji zamówień kurierskich jest uzależniony od firm zewnętrznych. W związku z aktualnym zagrożeniem epidemiologicznym należy liczyć się z możliwym wydłużeniem czasu dostawy . Nasz zespół na bieżąco monitoruje każde zamówienie i realizację dostawy do Klienta.

UWAGA: Informujemy iż w pierwszych miesiącach 2023 – styczeń i luty termin realizacji i dostaw zamówień może się wydłużyć do 14-21 dni w zależności od zamówionego towaru i sposobu realizacji dostawy. Za powstałe niedogodności przepraszamy i zapraszamy do kontaku z naszym biurem obsługi klienta.

Dostawa mebli samochodem dostawczym

dostawa mebli w kraju

Opcja zalecana przy gabarytach lub większej ilości mebli – dostępna na terenie całej Polski. Dostawę realizują współpracujace z nami zewnętrzne firmy transportowe. Usługa domyślnie nie obejmuje wniesienia mebli – jest to opcja dostępna wyłacznie w wybranych lokalizacjach kraju , wyceniana indywidualnie. Koszty dostawy uzależnione są od ilości / wielkości zamówionych elementów oraz terminu realizacji.

W celu uzyskania wyceny dostawy wybranych mebli z naszej oferty skontaktuj się z nami. Pomożemy ci wybrać możliwie najkorzysteniejszą formę dostawy.

Wniesienie mebli i montaż

montaż i wniesienie mebli

Standardowe opcje dostawy kurierskiej oraz samochodem dostawczym nie obejmują wniesienia oraz montażu mebli. Jest to usługa dodatkowo płatna dostępna dla wybranych lokalizacji w kraju. Jeżeli interesuje Cię wniesienie lub motaż mebli skontaktuj się z nami i uzyskaj indywidualną wycenę.

Odbiór osobisty

odbior osobisty mebli

Zakupione meble możesz odebrać z naszego magazynu sam lub zlecić odbiór własnej firmie transportowej / kurierskiej. Przy zakupie poinformuj naszych pracowników o preferowanej opcji odbioru, pamiętaj również o konieczności udzielenia upoważnień osobom trzecim.

Meble biurowe wydawane są z naszych magazynów w uzgodnionym terminie – ze względu na fakt iż każdy element musi zostać przygotowany i zweryfikowany przez naszego pracownika terminy wydawania mebli ustalane są indywidualnie.

Zamówione meble możesz odebrać w naszym magazynie . W przypadku nie odebrania zamówienia w ustalonym terminie naliczona może zostać opłata za każdy dzień kalendarzowy przechowywania na naszym magazynie. Informację w tym zakresie Klient otrzyma na etapie składania zamówienia – przed zawarciem umowy.

Uwaga – w związku z polityką środowiskową naszej firmy w przypadku odbiorów osobistych nie zapewniamy kartonów ani folii stretch. Klient odbierający zamówione meble we własnym zakresie powinien zabezpieczyć meble na swoim pojedzie we własnym zakresie.

Jeżeli zamawiasz własnego kuriera pamiętaj o poinformowaniu naszych pracowników – udzielą Ci ważnych informacji o sposobie przygotowania paczki , wymiarach i wadze, ustalą również termin odbioru. Dodatkowo ,w zależności od typu ładunku konieczne może być doliczenie dodatkowych kosztów – jak cena palety lub foli stretch / kartonu.

Adres naszego magazynu:  Ul. Przemysłowa 54/78 62-510 Konin

Dostawa międzynarodowa

Projekt bez tytulu 2

Oferujemy dostawę międzynarodową. Zamówienia realizujemy na terenie całego świata .

Dla większości lokalizacji dostępne są opcje:
DOSTAWA MEBLI W PACZKACH oraz DOSTAWA MEBLI NA PALECIE

W przypadku dużej ilości zamówionych mebli oferujemy dostawy spersonalizowane , całopojazdowe lub na doładunkach.

Cenniki dostaw międzynarodowych – dostępne są po kontakcie z naszym biurem obsługi klienta.