O używanych meblach biurowych

Meble używane -stanowią atrakcyjną alternatywę dla tradycyjnego sposobu urządzania powierzchni komercyjnej.

Główne korzyści wynikające z zakupu mebli używanych:

  • Meble używane dostępne w ofercie Kruger Global to meble znanych i cenionych producentów – zweryfikowane pod kątem technicznym i wizualnym.
  • Krótki czas oczekiwania na realizację zamówienia / szybka dostępność mebli.
  • Możliwość wybrania konkretnych egzemplarzy.
  • Różnorodność kolorystyki i stylistyki – możliwość dopasowania mebli do już umeblowanej powierzchni
  • W ofercie dostępne serie produktów z tych samych  kolekcji co gwarantuje idealne dopasowanie mebli na powierzchni.
  • Meble ( z wyjątkiem biurek) – są złożone i gotowe do użytkowania.
  • Atrakcyjne warunki finansowe – ceny mebli używanych są zdecydowanie niższe niż mebli  zakupionych u producenta, przy czym często ich stan nie odbiega znacząco od mebli nowych ( oszczedność nawet do 70% od ceny producenta).

Meble używane w naszej ofercie pochodzą z legalnych źródeł od polskich firm – często są to meble poleasingowe lub meble prawie nowe. Oferta mebli w sprzedaży jest na bieżąco aktualizowana, żeby ułatwić przeglądanie mebli na naszej stronie meble zostały podzielone na odpowiednie kategorie.

Większość asortymentu w naszej ofercie to meble używane lub poekspozycyjne. Staramy się prawidłowo ocenić ich stan – podczas weryfikacji mebli zwracamy uwagę na ewentualne znaki użytkowania. Nawet meble w stanie idealnym – nadal są meblami używanymi i nie będą wyglądały jak nowe. Ocena stanu mebli jest kwestią subiektywną – dlatego w przypadku większości produktów na naszej stronie dostępna jest obszerna galeria zdjęć. Dodatkowo na życzenie Klienta nasi pracownicy mogą wykonać szczegółową dokumentację fotograficzną wybranych egzemplarzy. Zanim zdecydujesz się na zakup mebli – dokładnie zapoznaj się z opisem i załączonymi zdjęciami. Jeżeli masz dodatkowe pytania skontaktuj się z obsługą klienta naszego sklepu.

Dodatkowym atutem jest możliwość szybkiej dostawy na terenie całego kraju, dzięki zdywersyfikowanemu systemowi logistyki dostaw dostarczymy meble w każdy zakątek Polski oraz za granicę. Zabezpieczone meble wysyłamy za pośrednictwem firm kurierskich lub dedykowanych transportów gabarytowych.