Dostawa i wysyłka

Dostawa i wysyłka mebli

Kupując meble biurowe używane z naszej oferty możesz wybrać opcję odbioru osobistego lub opcję dostawy.

Odbiór osobisty mebli z naszego magazynu

Zakupione meble możesz odebrać z naszego magazynu sam lub zlecić odbiór własnej firmie transportowej / kurierskiej. Przy zakupie poinformuj naszych pracowników o preferowanej opcji odbioru, pamiętaj również o konieczności udzielenia upoważnień osobom trzecim.

Meble biurowe wydawane są z naszych magazynów w uzgodnionym terminie – ze względu na fakt iż każdy element musi zostać przygotowany i zweryfikowany przez naszego pracownika terminy wydawania mebli ustalane są indywidualnie.

Jeżeli zamawiasz własnego kuriera pamiętaj o poinformowaniu naszych pracowników – udzielą Ci ważnych informacji o sposobie przygotowania paczki , wymiarach i wadze, ustalą również termin odbioru.

Dostawa i wysyłka

Dostawa jest dodatkowo płatna. Dostawę realizują współpracujace z nami zewnętrzne firmy transportowe. Koszty dostawy uzależnione są od ilości / wielkości zamówionych elementów oraz wybranej  formy dostawy.

Dostawa miejska Poznań i okolice

Usługa transportowa bez wniesieniana na terenie administracyjnym Poznania : 70 PLN brutto (bez wniesienia)

Podane ceny są cenami netto i dotyczą jednego kursu, pojazdy typu bus.Dostawa z wniesieniem wyceniana jest indywidualnie.

Dostawa na terenie kraju i za granicę

Wysyłka mebli kurierem na terenie kraju

Meble wysyłamy w paczkach (do 31 kg) lub na paletach, koszt dostawy uzależnione są od cennika wybranej firmy kurierskiej. Aktualnie wysyłamy meble za pośrednictwem: DHL, UPS, FedEX, DPD i RABEN.

Dostawa mebli samochodem dostawczym – kraj i zagranica

Opcja zalecana przy gabarytach, większej ilości mebli) – wyceniana indywidualnie.

W celu weryfikacji dokładnych kosztów dostawy skontaktuj się z naszym biurem: tel. 730 025 009 / 730 025 070 bok@krugerglobal.pl

Czas realizacji

Czas realizacji uzależniony jest od ilości i typu wybranych elementów oraz opcji dostawy/odbioru. Każdorazowo o orientacyjnym czasie realizacji zostaniesz poinformowany przez naszego pracownika podczas składania zamówienia . Średni czas realizacji zamówienia to około 3-10 dni roboczych od dnia zaksięgowania wpłaty.